Як стати постачальником в Prozorro Market ?

Prozorro Market – це чудовий інструмент, який дозволяє бізнесу продавати державі із мінімальною витратою часу та ресурсів.

Першочергово треба зареєструватися на майданчику ТЕНДЕР-online.

Якщо ви раніше були зареєстровані та приймали активну участь у закупівлях, процес входу в Prozorro Market буде дещо легшим.

Надалі алгоритм дій для нових клієнтів і клієнтів, які вже давно працюють в системі однаковий.

  • Ознайомтесь із переліком категорій, які вже відкриті в Prozorro Market. Варто зазначити, що в державному маркеті бізнес може продавати лише ті товари, які є в нижченаведеному переліку. Кожного дня ЦЗО (адміністратори Prozorro Market) відкривають нові категорії та товари. Ознайомитись із переліком відкритих категорій можна за посиланням https://tender-online.com.ua/frameworks/index
  • Зберіть документи для кваліфікації. Важливо! В Prozorro Market бізнес проходить кваліфікацію лише один раз, а потім просто продає свої товари. В оголошенні до категорії (які можна знайти у вищенаведеному посиланні) ви можете знайти приклад довідки щодо приєднання до Prozorro Market, який ви завантажуєте і заповнюєте. Надалі, важливо зібрати документи, які підтверджують ваш досвід, обираєте один із нижченаведених пунктів:

20 видаткових (або податкових) накладних;
АБО 5 угод у Prozorro;
АБО 3 угоди з замовниками, укладені через е-каталог – для тих, хто працював у пілотному проєкті.

  • Протягом 10-15 днів уповноважені ЦЗО публікують результати кваліфікації, які відображаються на сторінці оголошення. У разі коректно поданих всіх документів, ви будете в переліку кваліфікованих учасників, вам буде відкрито функціонал по додаванню товарів у Prozorro Market.
  • І найприємніший пункт. З цього моменту ви лише очікуєте замовлення і заробляєте гроші.

 

Якщо ви не знайшли свій товар у відкритому переліку, ви можете запропонувати свій товар ЦЗО – адміністратору електронного каталогу за посиланням https://cpb.org.ua/zaproponuvati-tovar-do-katalogu.

Також пам’ятайте, майданчик ТЕНДЕР-online дбає про своїх клієнтів. У разі виникнення будь – яких питань – звертайтесь до наших менеджерів.

Тел.: (044) 227-25-77
Моб.: (095) 287-25-77
Моб.: (097) 287-25-77
https://tender-online.com.ua/