Як підвищити шанси на перемогу в Prozorro

Насправді, не існує магічного лайфхаку, виконання якого точно приведе вас до перемоги. Але існує декілька важливих моментів, врахування яких значно підвищить ваші шанси.

  • Уважно читайте оголошення та тендерну документацію. І так само уважно, або навіть ще уважніше, готуйте свою пропозицію. Наприклад, якщо державний замовник вимагає в документації саме заяву- погодження з істотними умовами договору – важливо подати саме заяву-погодження, а не підписаний на кожній сторінці договір, інакше ваша пропозиція не буде відповідати документації.

 

  • Перед завантаженням документів точно переконайтесь що вам все зрозуміло і немає питань до оголошення. Якщо є питання-обов’язково їх задайте в період уточнень замовнику (питання ставляться анонімно) або зателефонуйте своєму особистому менеджеру на майданчику ТЕНДЕР-online. У випадку, якщо у вас немає кваліфікованого співробітника з питань закупівель, ви завжди можете замовити послугу супроводу участі у тендері у наших партнерів

 

  • Щодо ціни пропозиції, підійдіть до цього питання розсудливо. Не варто одразу ставити відповідну оголошенню ціну пропозиції, адже якщо закупівля буде конкурентною, ви маєте всі шанси робити першим крок пониження. І віддасте перевагу останнього ходу своєму конкуренту.

 

  • Обов’язково враховуйте всі строки. А працюючи на майданчику ТЕНДЕР-online це просто, адже ми нагадуємо про важливі події нашим клієнтам. Не варто вантажити документи в останні хвилини, вони можуть просто не добігти до Prozorro, робіть все заздалегідь.

 

  • Якщо ви виграли по результатам аукціону (чого ми щиро вам бажаємо), пам’ятайте, що переможець подає документи по ст.17 протягом 10 днів після публікації замовником наміру про укладання договору, також враховуйте ці терміни.

 

Гарних вам перемог)