Як оголосити закупівлю по вартості життєвого циклу.

Якщо при аналізі ринку перед закупівлею вами було виявлено, що даний предмет закупівлі дорогий в утриманні, обслуговуванні або вимагає додаткових витрат – є сенс оголосити закупівлю з використанням вартості життєвого циклу.

Давайте поетапно розберемося як це зробити.

  • Розробка тендерної документації з описом формул розрахунку вартості життєвого циклу. Для цього зверніть увагу на Наказ Мінекономіки № 1894 від 28.09.2020 року “Про затвердження Примірної методики визначення вартості життєвого циклу”.
  • Обов’язково створіть план закупівлі.
  • При створені закупівлі з плану в спеціальному вікні (як на фото) оберіть метод оцінки тендерних пропозицій “Оцінка тендерних пропозицій учасників за допомогою вартості життєвого циклу”.
  • Заповнюйте закупівлю звичним для себе чином.
  • Після заповнення електронізованої ст. 17, ви переходите до критеріїв вартості життєвого циклу. Обираєте від одного до п’яти критеріїв, що будуть складовими результуючої вартості.

 

Логіка відображення і принцип роботи критеріїв вартості життєвого циклу працює відповідно до аналогії електронізованої ст.17.

Нагадуємо вам, що у кожного клієнта майданчика ТЕНДЕР-online є персональний менеджер і ви завжди можете зв’язатися з ним і задати свої питання.
Гарних вам закупівель.