В Prozorro запроваджується новий тариф за подачу тендерних пропозицій

Шановний користувач!

 

Уряд вніс зміни в Постанову № 166, яка регулює питання функціонування електронної системи закупівель та авторизації електронних майданчиків. Серед іншого зміни торкнулися тарифної сітки за участь у закупівлях понад 4 млн гривень. Вартість подання пропозицій на інші тендери залишається без змін.

Новий тариф у закупівлях понад 4 млн гривень складає двісті неоподаткованих мінімумів (3400 грн на сьогодні). Зміни запроваджені для більш справедливої градації. Раніше для тендерів на 1,5 млн чи ж на 150 млн вартість подачі пропозиції була однаковою, зараз для цих закупівель тариф буде різним.

Новий тариф вступає в дію  з моменту набрання чинності нової постанови (з дати офіційного опублікування). Тобто на процедури, які оголошені після цієї дати.

Зміни у тарифікації допоможуть отримати додаткові кошти для розробки нового функціоналу Prozorro, підтримки центральної бази даних закупівель та покращення сервісу, як для замовників, так і постачальників.

Prozorro не фінансується з державного бюджету, основним джерелом прибутку є плата електронних майданчиків за подання їх  учасниками тендерних пропозицій. Учасники сплачують за подачу тендерних пропозицій електронному майданчику. Частину з цих коштів майданчики перераховують на розвиток та підтримку центральної бази даних Prozorro. У свою чергу, Prozorro з одержаної суми повертає майданчикам частину грошей за успішно проведену замовником закупівлю ─ такий метод розрахунку стимулює майданчики розвивати сервіс та залучати нових клієнтів.  Детальніше за посиланням!