Навчання з публічних закупівель

З метою навчання та підвищення кваліфікації осіб, які здійснюють публічні закупівлі чи беруть у них участь електронний майданчик “ТЕНДЕР-online” проводить відповідні семінари та курси для замовників та учасників торгів.

Навчання замовників

Навчальний центр електронного майданчика «ТЕНДЕР-online» проводить навчання спеціалістів у сфері публічних закупівель. Навчання проводиться кваліфікованими спеціалістами за програмами, складеними у відповідності до вимог чинного законодавства. Слухачі матимуть можливість самостійно організувати та провести процедуру закупівлі в системі Prozorro. Викладачі курсів нададуть кваліфіковану консультативну допомогу всім слухачам. Наш навчальний центр також може провести навчання за програмою, що враховує специфіку закупівлі Вашої організації. Викладачі нададуть допомогу в складанні документів щодо діяльності тендерного комітету, проектів тендерної документації, інших документів, передбачених нормативними актами в цій сфері та технічних завдань. Навчальний процес може проводитись на базі Вашої організації.

В разі, якщо члени тендерного комітету не мають фізичної можливості пройти курс навчання, вони можуть пройти цей курс дистанційно. Нами розроблено курс лекційних та практичних матеріалів. Всі практичні питання, які виникатимуть в ході навчального процесу, можна вирішити з нашими консультантами. Всі учасники семінарів отримують сертифікати встановленого зразка.

Для проходження навчання або підвищення кваліфікації необхідно заповнити заявку.

Навчання учасників

Електронний майданчика «ТЕНДЕР-online» проводить семінари для учасників торгів. Навчання проводиться кваліфікованими спеціалістами за програмами, складеними у відповідності до вимог чинного законодавства. Завдяки порадам наших фахівців Ви зможете підготувати свою тендерну пропозицію у відповідності до всіх вимог тендерної документації замовника.

На семінарах для учасників торгів розглядаються практичні питання, що виникають при участі у публічних закупівлях.

Всі учасники семінарів отримують сертифікати встановленого зразка.

Для участі у семінарі необхідно заповнити заявку.