Кому приходить сповіщення про запит цінових пропозицій в Prozorro Market?

Всім постачальникам, які кваліфіковані в певну категорію в Prozorro Market.
Нагадуємо вам, коли постачальник проходить кваліфікацію, він подається саме в категорію, а потім наповнює певний профіль своїми товарами.

Давайте розберемо на прикладі.

Категорія “Офісне устаткування різне” відповідає коду ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне. Будь-яка категорія відповідає коду ДК.

В свою чергу, поштові конверти, шкільні дошки та інше – це будуть окремі профілі в рамках вищезазначеної категорії. Також звертаю вашу увагу, що більшість товарів має декілька профілів, адже вони (товари) суттєво відрізняються по якісним характеристикам. Головна задача профілю – привести до якісної відповідності ряд товарів.

Для чого постачальникам, які займаються конвертами, відправляти сповіщення про запит цінових пропозицій на шкільні дошки?

Як правило, товари в категорії відносяться до однієї сфери діяльності або до суміжних сфер.
Наприклад, категорія “Комп’ютерне обладнання”, куди входять екрани та монітори для комп’ютерів, інформаційні носії, мишки та інше. Дуже вірогідно, що більшість постачальників займаються всім вищезазначеним. Хоча, можливо, свої товари виставляли лише в конкретний профіль.

Таким чином, Prozorro Market максимально розширює ринок.