Електрична енергія в Prozorro Market

Онлайн-магазин для державних замовників стрімко розвивається і кожного тижня відкриває нові категорії.

Запрошуємо представників бізнесу, які займаються реалізацією електричної енергії, пройти кваліфікацію у Prozorro Market і продавати державі із мінімальним використанням ресурсів.

ДУ “Професійні закупівлі” (адміністратор маркету) пропонує два можливі варіанти проходження кваліфікації:

Варіант 1. Надати один Договір на постачання електроенергії. Договір має бути виконаний або виконуватися понад 2 місяці. Надаються такі Додатки, що містять підтвердження постачання електроенергії.
Варіант 2. Лист-відгук чи інший документ (видаткова накладна або акт приймання-передачі товару, або інший фінансовий документ), що підтверджує повне виконання (або виконання впродовж 2 місяців поспіль) Договору на постачання електроенергії.
Обов’язкові атрибути Листа-відгуку: бланк контрагента учасника, підпис керівника або УО із зазначенням предмету виконаного договору.
Бажано: номер та дата договору, П.І.Б., контактний телефон і посада особи, яка може підтвердити вказані дані.
Наявність ліцензії НКРЕКП з постачання електричної енергії фахівці ЦЗО ДУ перевірять самостійно (надавати не треба).

Переваги роботи для постачальників в Prozorro Market очевидні: одна кваліфікація, відсутність постійної підготовки документів для тендерів, мінімум затрачених людино- годин та ресурсів, оплата по факту заключення договору згідно із фіксованими тарифами.

Тепер давайте розглянемо, які переваги закупівлі електричної енергії через Prozorro Market у замовника.

Наразі проведення закупівлі електричної енергії потребує у замовника багато знань і часового ресурсу, адже ринок регулюється самостійно, ціни часто коливаються. Більшість знаних експертів рекомендують закупати електричну енергію із використанням формули у договорі, що дає реальну можливість не переплачувати за товар у разі коливання ціни у бік зменшення і дозволяє постійно сплачувати по реальній ринковій ціні. Варто зазначити, що даний спосіб найефективніший, але потребує постійного включення в процес ведення договору, що займає у закупівельника багато часового ресурсу протягом року.

Але, як всім нам відомо, переважна більшість державних замовників в країні закуповує електричну енергію в межах допорогових границь (до 200 тис. грн.). Що дозволяє їм на повністю законних умовах закупити електричну енергію в Prozorro Market на суворо фіксований термін:
1 місяць
2 місяця
3 місяця
6 місяців
Адміністратор Prozorro Market ДУ “Професійні закупівлі” подбав про державних замовників, окремо попрацювавши із договором, який пропонується як примірний в рамках кваліфікації в категорії, в якому виключено можливість постачальника піднімати ціну на 10%, що, будемо відвертими, дійсно є біллю замовників в даному виді закупівель.

Враховуючи, що через маркет замовник може купляти електричну енергію щоквартально, не проводячи постійно торги, а запити ціни пропозицій за нього зробить система – можна розраховувати на стабільну, фіксовану, ринкову ціну протягом всього року.

Також пам’ятайте, майданчик ТЕНДЕР-online дбає про своїх клієнтів. У разі виникнення будь – яких питань – звертайтесь до наших менеджерів.
Тел.: (044) 227-25-77
Моб.: (095) 287-25-77
Моб.: (097) 287-25-77
https://tender-online.com.ua/