В Prozorro автоматично перевірятимуть податкову заборгованість учасника тендеру

Шановні користувачі!

З 29 жовтня система Prozorro інтегрувалася з реєстром Державної податкової  служби (раніше Державна фіскальна служба України). Відтепер дані щодо відсутності/наявності податкової заборгованості переможця тендеру потраплятимуть в систему за автоматичним запитом.

Інтеграція з податковою (ДФС) полегшить роботу в системі, як замовникам, так і постачальникам. До сьогодні держзамовники для перевірки відсутності податкової заборгованості переможця аукціону могли просити у постачальника довідку з податкової (ДФС). Відповідно, бізнес  витрачав час на черги за довідками у відділеннях,  надсилав запити через е-кабінети. Інколи підприємці так і не встигали отримати документ, замовник міг втратити найбільш економічно вигідну пропозицію.

Тепер державні замовники можуть не запитувати у бізнесу паперові чи електронні  довідки, а зазначати в тендерній документації, що керуватимуться даними в Prozorro. У свою чергу, постачальники мають ретельно ознайомитися з тендерною документацією, і у разі відсутності в ній можливості перевірки податкової заборгованості на основі даних в Prozorro, звернутися з вимогою до замовника. Замовник може внести зміни в тендерну документацію до завершення терміну подачі пропозицій.

Детальніше за посиланням!