5 березня закінчується можливість використовувати УЕП, повний перехід на КЕП

Шановні Замовники та Постачальники, нагадуємо вам, що зовсім скоро спливає термін, який визначений в Постанові № 193 від 3.03.2020, який регламентує використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.

“Погодитися з пропозицією Міністерства цифрової трансформації та Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації стосовно реалізації експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів (далі – експериментальний проект).

Експериментальний проект реалізується до дня набрання чинності змінами до Закону України “Про електронні довірчі послуги” щодо врегулювання використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, але не пізніше ніж до 5 березня 2022 року”

Враховуючи вищезазначене, а також роз’яснення Мінцифри та ряд рішень АМКУ. 

Рекомендуємо:

Постачальникам, якщо ви раніше не встигли зробити КЕП, зробити це в обов’язковому порядку і якнайшвидше. Нагадуємо, що у нас є детальна стаття про різницю  КЕП та УЕП. Прочитати її можна за посиланням: https://info.tender-online.com.ua/uep-ne-mozhe-vvazhatysya-kep/

Державним замовникам з 5 березня 2022 року слід почати вимагати у тендерній документації лише використання КЕП на захищеному носії. Перевірте та внесіть відповідні зміни у шаблони документів, які ви використовуєте для Тендерної документації. 

 

Також, варто зазначити, якщо замовник у тендерній документації після 5 березня, визначив можливість постачальника підписати свою пропозицію УЕП або КЕП, є вірогідність, що за таких умов це не буде вважатися причиною для дискваліфікації. Але ми наполегливо радимо привести до нормативної відповідності свій підпис всім постачальникам. 

 

Гарних вам закупівель!

Реєструйтесь на майданчику https://tender-online.com.ua/

Одразу після реєстрації ви отримуєте:

кваліфікованого персонального менеджера;

зручний та інтуїтивний інтерфейс;

цілодобову службу підтримки.

Ми дбаємо про наших клієнтів.

За детальною інформацією

Тел.: (044) 227-25-77

Моб.: (095) 287-25-77

Моб.: (097) 287-25-77